רשת קניוני רהיטים מובילה בישראל בתחום מתן פתרונות הריהוט ועיצוב הפנים לבית.

16 שנים של נסיון הרשת פועלת למעלה מ-16 שנים ולה שני סניפים במיקומים האסטרטגים ביותר במדינת ישראל, האחד באזור המרכז - אזור התעשייה החדש במערב העיר ראשון לציון והשני באזור הדרום - באזור התעשייה של עיר הנמל הדרומית אשדוד, אשר יחד מספקים שירות ללמעלה ממיליון תושבים.

רשת קניוני רהיטים מובילה בישראל בתחום מתן פתרונות הריהוט ועיצוב הפנים לבית.

"המרכז הישראלי לריהוט" בערים ראשל"צ ובאשדוד, מונה יחדיו למעלה מ-60 חנויות בשטח כולל של למעלה מ-10,000 מ"ר ומרכזת תחת קורת גג אחת, מגוון רחב של חנויות מהמותגים המובילים ביותר בתחומי הריהוט, לרבות חדרי שינה, מערכות ישיבה לסלון, חדרי ארונות, שולחנות אוכל ואירוח, חדרי ילדים, חדרי נוער ועוד כל זאת בחוויית קנייה שונה וייחודית בסטנדארטים הגבוהים ביותר.

מיטב החידושים המגמות והטרנדים בעולם עיצוב הבית

המרכז הישראלי לריהוט חרט על דגלו להביא לצרכן הישראלי את מירב החידושים, המגמות והטרנדיים ביותר בעולם עיצוב הבית. לפיכך, השירות ניתן על ידי מיטב אנשי המקצוע המוכשרים ביותר בעלי רקע וניסיון בתחום האדריכלות ועיצוב הפנים.

המרכז הישראלי לריהוט הינו בין נותני השירות הראשונים בישראל, אשר הביאו לידיעת הציבור מודל חדש בעולם הצרכנות. התפיסה החדשה בה דוגלים ברשת הינה מתן פתרונות בתחום הריהוט במקום אחד.

נוחות וחסכון בזמן

תפיסה זו מבוססת על מחקרים ומגמות שחלו בשנים האחרונות בעולם הצרכנות, לפיהם צרכיו של הצרכן המודרני מבוססים בראש ובראשונה על נוחות וחיסכון בזמן שהינם פרמטרים חשובים ביותר בעבורו ובהליך קבלת ההחלטות.

שירות ללא פשרות

אנו ברשת המרכז השיראלי לריהוט שמנו לנו למטרה להוביל בתחום שירות הלקוחות, ומשכך אנו מפעילים מערכי בקרה נוקשים על מגוון החנויות תוך הקפדה ופיקוח על השירות המוענק לצרכנים.

מתוך אמונה כי אמנם החנויות במתחמים הינם בבעלות פרטית, אך הרשת מפעילה מערכי בקרה נוקשים ומפקחת על רכישת כלל המותצרים, תוך שהיא נותנת מענה ומספקת פתרונות במקרים של תלונות, פגמים בשירות וכיו"ב.