שם:
טל':
אימייל:

 

 

 

 

עיצוב תריסים ונציאנים לבית

 
על מנת לגבש נוסחת עיצוב עבור תריסים ונציאנים לבית, הכנו לכם מקבץ טיפים משמעותי שוודאי יסייע לכם להגיע למה שתצטרכו: תריסים בסגנון המתאים לעיצוב ביתכם, ולפונקציונליות שלו. בתריס הוונציאני חשוב לבחור את סוג העץ בצורה נכונה, את התקני המשיכה ואת מוט הסיבוב והוויסות. כך תוודאו שרכיבים אלו הנם מובחרים ביותר בווילונות הוונציאנים שתרכשו.
 
סוג העץ
 
סוג העץ של הווילון הוונציאני צריך להיות עשוי ללא חת, ומתוחזק כיאות. זה צריך להיות עץ מלא אשר עבר אימפרגנציה בדוד חומרים, ושימון יסודי. רק עץ כזה יבטיח את עמידותו ואת חסינותו ממכות וחבטות. בנוסף, אם הוא נטבל בפולימר זה ישמש לשכבת הגנה חיצונית ולהברקת שלבי התריס שלכם.
 
סוג החבל
 
החבל של הווילון הוונציאני מהווה חלק משמעותי בעיצוב. הוא יכול להיות שחור, חום, לבן או צבעוני, וכל צבע של כל חבר קובע משמעותית כיצד ייראה הווילון הוונציאני שלכם. אנו ממליצים לעשות סיור בבית, ולמצוא נקודות בהן הגוון החום הקבוע נשבר ומוחלף בגוון אחר: ידית של דלת חומה, פרופיל של זגוגית בעלת נטייה חומה בחלון, וכד' – אשר צבועים בצבעים אחרים. אם לא זיהיתם צבעים אחרים, בחרו בחבל חום כצבע השלבים. אם זיהיתם צבע שבאופן קבוע מנהל "דו שיח" עם הגוון החום העיקרי בחדר, בחרו בו כצבעו של חבל התריס הוונציאני שלכם.
 
סוג מוט הסיבוב
 
גם למוט הסיבוב השפעה בלתי אמצעית על עיצוב התריס הוונציאני שלכם. לכן, חשוב לבחור במוט מעוצב, גובש מבחינה דקורטיבית ומלוטש, אשר ניכר כי הוא יוסיף לכם המון לעיצוב הווילון: ישנם מוטות צבעוניים וישנם מוטות שקופים. ישנם מוטות בצבע החום של התריס וישנם מוטות בצבע מנוגד. בחרו במוט אשר ניכר כי משתלב בצבעי החדר בו ממוקם הווילון ואשר לדעתכם יוצר עם יתר הווילון מראה אקסקלוסיבי ומנצח, המשפר פלאים גם את עיצוב הווילון וגם את עיצוב החדר בכללותו.
 
מומלץ: להתייעץ עם מעצב וילונות בחנות וילונות ונציאנים
 
התייעצות עם מעצב וילונות יכולה לפתור בעיות רבות ולחסוך לבטים רבים. במילים אחרות, היא יכולה לקצר את הדרך לוילון סאן סי המתאים ביותר לביתכם, לסלונכם או לחדר השינה שלכם.
 
צרו עמנו קשר להתאמת תריסים ונציאנים לבית!