שם:
טל':
אימייל:

 

 

 

 

 

 

 

 

נברשות מעוצבות – יוקרה ואלגנטיות

נברשות מעוצבות הן פתרון העיצוב האקסקלוסיבי ביותר עבור מי שחפץ בעיצוב אורבאני מחד, ועתיק מאידך. ניתן למצוא עדויות של אמנים מהתקופה בה אדיסון המציא את נורת החשמל – שרכשו עבור הסלונים שלהם נברשות מעוצבות ומהודרות. בתקופה זו, לא היה זה רעיון עיצובי, או רעיון שבא להאדיר את הבית, אלא חובה בכל סלון. ממש כשם שכיום לא תקנו מטבח עם מגבה עץ, רק עם מגבה שיש, כך הסלונים של תחילת המאה העשרים בערי אירופה היו עם נברשות מעוצבות.

מהי נברשת? מדוע זה כדאי להצבה יותר מכל?

נברשת היא בית מנורה גדול בעל מקום להרכבת 10+ נוריות קטנות בצורה אליפסא, עם שפיץ מזדקר בקצה. עיצוב בי הנורה, וההתקן שמתחבר לתקרה – ברונזה, כסוף או זהוב. הצבעים הללו מאדירים את התחושה שמדובר בבית בעיצוב עתיק, ניתן לראות נברשות אלו בקולקציית סלונים איטלקיים באתר, ומשתלבים היטב עם הנורות כאשר הן דולקות. האור המומלץ הוא כמובן אור צהוב על מנת שבאמת יתקבל עיצוב יוצא מגדר הרגיל, בעל קונספט ארכאי. יתרונות הנברשת, אם כן, מגולמים בעיצוב, וגם בעובדה שיש לכם תאורה פעילה 24/7: נשרפה נורה? יש נורות אחרות, אין צורך להחיש את עצמכם לקנות נורה חדשה.

שיפור רמת העיצוב הביתי

כאמור, יש פרדוקס בין תאורה לבין עיצוב עתיק: הרי נורת החשמל הומצאה רק בשנת 1879, שנה אשר נושקת למאה העשרים. מצד שני, אם תסתכלו על מראה ממוצע של נברשות מעוצבות, תוכלו לנדוד ממש עד למאה ה 14: הפיתוחים העיצוביים, היופי והעצמה שמפגינים הצבעים הכסופים, המוזהבים וצבעי הארד, כולם מפגישים אותנו עם עת עתיקה כזו או אחרת. אם הבית שלכם כבר מעוצב בסגנון שכזה, נברשות מעוצבות רק יחדדו עוד יותר את הקונספט שביקשתם להנחיל לבתים שלכם.

יעילות באספקת האור

בשונה מבית מנורה של נורה אחת, שצריך להחליף אותה אחת לתקופה, כאן, שריפה של נורה בדידה לא תשפיע כל כך מהר על תאורת החדר. הנברשת מצויידת בשלל נורות, ולכן ניתן להסתפק באור שיש בבית על מנת שהוא עדיין יסופק למרחבים השונים שלו. את הנורה החדשה ניתן לרכוש בלחץ מופחת, וללא תלות באותה נורה שנשרפה. כמובן שאם ריטואל ההחלפה חוזר בבית נורה ספציפי מומלץ להזמין חשמלאי מוסמך שיבדוק את הנברשת.