שם:
טל':
אימייל:

דלתות ומחיצות זכוכית – כל היתרונות

דלתות ומחיצות זכוכית משפרות לעין ערוך את העיצוב הביתי שלכם, ודואגות ליצור מראה חד ומבריק עבור חדרי הבית שלכם ותכולתם. כעת נמנה מספר יתרונות חשובים אשר מגולמים בזכוכית. קריאת הפסקאות העוסקות בהם תסייע לכם להחליט מתי להזמין מוצר מזכוכית ומתי מוטב להשתמש בחומר אחר.

מוצרים עם מראה

זכוכיות רבות משמשות כמראה בשל המרקם המיוחד של סוג הזכוכית. כיום ניתן להזמין מחיצות ארון מזכוכית-מראה, וציפויים לדלתות שלמות של ארונות שהם מראה, הלכה למעשה. היתרון מתבטא בריבוי מראות בבית, אבל זה לא בהכרח משהו שתמיד תרצו. למשלדלתות פנים מוטב שלא תהיה מראה בייחוד אם בתוך החדר של אותה דלת כבר יש מראות אחרות כמו מראות איפור בחדר השינה שנמצאות מול דלת הזכוכית.

זכוכית בצבעי מים

זכוכית בצבע מים אינה זכוכית מראה, אלא כזו שרמת ההשתקפות שלה קלה ומטושטשת יותר. משתמשים בה בעיקר במקומות בהם יש צורך מכוון ליצור מראה חלבי יותר, למשל בחדרים קטנים בהם יש סיכון מסוים שהצבת עזרי ריהוט בולטים תמשוך תשומת לב יתרה לכיוונם. בנוסף, נהוג להשתמש בזכוכית הזו עבור פריט אשר לא הוחלט על טיב עיצובו: כהה, בהיר, וכו'. זכוכית בצבע מים: ירוקה/כחולה עם פיגמנט שקוף פותרת את הדילמה, שכן האופי של הרהיט נשאר נייטרלי וללא נטייה לגוון כהה או בהיר כלשהו.

דלתות וחלונות זכוכית

דלתות וחלונות זכוכית מהקולקציה החדשה מציעים חידוש מהפכני: יצירת אפקט של חלון כאשר אתם בתוך הבית, ואפקט חוסם כאשר אתם מחוצה לו. הדבר מעצים את רמת הפרטיות בבית, וגורם לכם גם ליהנות מהנוף וגם לחוסר חשש שיציצו לכיוון הבית שלכם. דלתות וחלונות זכוכית מסוג זה הם בעלי שכבה כפולה: בחלק הפנימי של הבית – שכבה שקופה וחלקה המורכבת משני לוחות זכוכית. בחלק החיצוני – צמד לוחות זכוכית מחוספס יותר להבטחת סיכוך שימנע התבוננות-חוץ לא רצויה לבתים שלכם. דלתות וחלונות זכוכית יכולים להיות בסגנון עיצוב בלגי עם פרופילי מתכת בין הפלטות, או בסגנון חלק ואחיד.

זכוכית כתוסף לריהוט עץ קיים

בריהוט עץ קיים אשר נמכר ללא הזכוכית ניתן להדביק פלטות זכוכית להשבחת פריטי הריהוט. הדבר אינו אפשרי בכל סוגי העצים, וגם בעצים בהם זה ניתן לביצוע חשוב להקפיד שבחלק המודבק לא תהיה לכה על מנת שדבק הזכוכית יוכל להחזיק אותה יציבה ועמידה על המשטח.