חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

ארון אמבטיה כפרי מעץ מלא

במאמר זה נספק לכם מידע על ארון אמבטיה כפרי מעץ מלא. כעת אתם ודאי שואלים כיצד ארון כזה יכול להתאים לאמבטיה? עץ הוא לא מוצר רגיש למים? ובכן, לא העץ שנציג לכם במאמר. כאן תוכלו לקרוא אודות העץ העמיד ביותר שניתן למצוא, עץ אשר הוכח כעמיד גם בפני נזקי חוץ. משתמשים בו גם להרכבת דקים לגינה באולמות אירועים, ואפילו לייצור ריהוט גן שלם מעץ. בשביל האמבטיה שלכם הוא יהיה הרבה יותר ממספיק

ארונות מעצי סקויה, טיק או עץ מעובד
ארונות מעץ טיק הם המוצרים הטובים ביותר שתוכלו להנחיל לעצמכם. הטיק הנו העץ העמיד בעולם, ועליו מסופקות 7 שנות אחריות נגד ריקבון. עץ סקויה נותן אף הוא את התפוקה הזו, אך הטיק גובר עליו בשנות השרידות כפי שהוכיח ניסיון העבר. שלא כמוהם, ניתן לסנתז כימית כל עץ שבמקור היה רגיש לרטיבות, ולהפוך אותו לעץ עמיד. אלו הם שלושת סוגי המוצרים שמוצעים לכם כארונות אמבטיה.

היתרון של ארון האמבטיה הכפרי
הרגשה של כפר בלב העיר המולידה שלווה בכל פעם שאתם נכנסים לחדר האמבטיה. יתרון נוסף הוא המגוון הרחב של העיצובים שניתן להנחיל לארונות כאלו: מגוון הפרזול שניתן לבחור לו – עצום, ולא נמצא כמעט פרזול שלא מתאים לו. על מנת לשמור על ההרגשה הכפרית מומלץ או לבחור בפרזול שגם הוא עשוי מעץ, או לבחור בפרזול מתכת קטן, בדרך כלל צבוע זהב או חום.

מתאים לכל סוגי האחסון
ניתן לרכוש ארון אמבטיה כפרי מעץ מלא לצרכי אחסון של רכיבים קטנים כמו מכונות גילוח, שמפו, וכיוצ"ב, או לבחור בארונות אמבטיה גדולים לאחסון מגבות. היתרון של הארונות הללו הוא שגם כאשר הם קטנים וגם כאשר הם גדולים הם פשוט מתאימים עיצובית לכל חדר אמבטיה ומקנים לו מיידית הרגשה של בית בכפר גם אם הוא נמצא בעיר, ואפילו אם חדר האמבטיה עצמו נמצא מול הכביש הסואן.

שילוב מנצח בין עמידות לבין עיצוב
על עמידות המוצר סיקרנו בתחילת המאמר, וכן גם על עיצובו. ארון אמבטיה כפרי מעץ מלא יספק לכם גם עמידות וגם עיצוב ללא פשרות. השדרוג הגדול ביותר שתעשו בחדר האמבטיה הוא החלפה לארון כפרי מעץ מלא – ארון שיישמר לכם לשנים רבות ללא צורך בהחלפה, ויעצב מחדש את החדר באופן חסר תקדים.

מאמרים נוספים

שיתוף:

צרו עמנו קשר: