חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

סגירת מרפסות

סגירת מרפסות שימשה מאז ומעולם באמצעי בטיחות מספר אחד נגד נפילות ממרפסות גבוהות, וגם על מנת להבדיל בין שטח המרפסת לשטח הציבורי במידה והיא נמצאת בגובה הקרקע. להלן סוגים שונים של סגירת מרפסות למבנה ולמקום הציבורי.

סגירת מרפסת חלונאית למרפסות גבוהות

סגירת מרפסת חד ממדית המתאימה לדירות הנמצאות בגובה. בדרך כלל, מדובר על בתים פרטיים אשר בקומה השנייה+ שלהם יש מרפסת עם חלון, וסגירת החורף אמורה לבלום נפילה, אך בשונה מהסורגים – גם לשמור על מראה חלק עם נוף לא מקטעים. בדרך כלל מקובל לרכוש 1-3 פלטות מתקפלות לתוך פיר, כאשר ניתן לסגור אותן עם נצרה, מפתח או שניהם גם יחד. לאחרונה רווח מאד פרופיל סגירת מרפסת בלגי עם מסגרות אלומיניום, מתכת או עץ בצורות שונות ממלבניות ועד עגולות.

סגירת מרפסת PVC למסעדות ואולמות

סגירת מרפסת שכזו משמשת את הקומות הנמוכות ונועדה לקיים שתי מטרות חשובות: להבחין בין שטח המסעדה/האולם לשטח הציבורי, וגם להגן על יושבי המקום מפני רטיבות בחורף. ה PVC הוא משטח מהודר העשוי גם מבד וגם מאלמנטים שקופים המדמים חלון. בד ה-PVC ידוע כבד עמיד ביותר לרטיבות ואינו רגיש כלל לרוחות במסגרת מזג אוויר קשה.

סגירת מרפסת מזכוכית למסעדות ואולמות

סגירת מרפסת הדומה לסגירת המרפסת לדירות הגבוהות עליה פירטנו לראשונה, אלא שכאן מדובר על כמה סדרות של פנלים מזכוכית, שכל אחת מהן עוטפת קיר נפרד, ורק באחת מהן מצוי פתח הכניסה/היציאה. סגירת מרפסת שכזו שומרת על עיצוב המסעדה/האולם וגם מוסיפה אלמנטים חדשניים בעיקר בשל הפרופיל העגול/המלבני המעוצב שבין הזגוגיות של הזכוכית.

מה חשוב לוודא לפני קניית סגירת מרפסות?

חשוב לוודא שהמידות שהזמנתם הן אכן המידות של המוצר, ולקרוא היטב את הסכם המכר בינכם לבין הספק. חשוב לעבור גם על תעודת האחריות ולוודא שהיא כוללת את כל סעיפי האחריות הרלוונטיים לכם – כולל תיקון סגירת המרפסת במידה והתחולל בה קלקול שלא בשליטתכם. חשוב לרכוש את המוצר רק מספק בעל שם בתחום אשר יידע לספק לכם פתרון לבעיותיכם מבלי להכניס אתכם לביורוקרטיה סבוכה. ספק אמין ידאג, למעשה, שסגירת המרפסת תהיה תקינה 100% מהזמן ותמיד תהיה ברת שימוש.

מאמרים נוספים

שיתוף:

צרו עמנו קשר: